Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Aktivní senioři připravili pestrý program…

Aktivní senioři připravili pestrý program pro svůj festival

Ilustrační foto

Mezi plzeňskými seniory a invalidními důchodci je mnoho těch, kteří se mají čím pochlubit. Zpívají, tančí, recitují. Řada dříve narozených se věnuje různým koníčkům a ráda představí své výrobky, výpěstky a úspěchy. Všichni, kteří se chtějí zúčastnit letošního čtvrtého ročníku kulturního maratonu Senioři baví seniory … a nejen je, mohou přijít v sobotu 18. května od 10 do 18 hodin do Měšťanské besedy.

Celodenní program nabízí zhruba stovku účinkujících v rolích zpěváků, vypravěčů, tanečníků, recitátorů nebo zdatných hudebníků. Chybět nebudou Plzeňští heligonkáři, Seniorkapela, bravurní recitátorka Ludmila Ševčíková, taneční skupina HANKA, pěvecký sbor Jamáček nebo sokolky z Tělovýchovné jednoty Sokol Plzeň - Doubravka, ale ani vystavovatelé.

Akci pořádá odbor sociálních služeb magistrátu.

Zveřejněno: 10. 5. 2013, Pecuch Martin