Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Bazén na Slovanech nabízí pohodlnější zázemí…

Bazén na Slovanech nabízí pohodlnější zázemí pro maminky s dětmi

Návštěvníci Bazénu Slovany mohou od května využívat nově zbudovaný Karibik koutek. Jedná se o prostor kolem brouzdaliště, který je určen především pro maminky s dětmi.  Vedle tematických maleb na stěnách je hlavní dominantou koutku chýše s pultem, který tvoří hranici mezi prostorem bazénu a diskrétní zónou pro maminky a jejich ratolesti. Ty zde najdou přebalovací pult, mikrovlnou troubu i židličky pro nakojení dětí. Vedení městského plaveckého areálu počítá s tím, že Karibik koutek bude sloužit i jako místo dětských narozeninových oslav.

Celkové náklady na realizaci projektu ve výši čtvrt milionu korun financovalo ze svého rozpočtu město.

Bazén Slovany získal jako páté zařízení v kraji certifikát kvality Baby Friendly Certificate, kterým disponují poskytovatelé služeb, jejichž provozy jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Zveřejněno: 4. 5. 2012, Mařanová Helena