Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Divadelní léto hledá umělce pro doprovodný…

Divadelní léto hledá umělce pro doprovodný program

Divadelní léto 2012 (foto: Jiří Holomíček)

Produkční tým Divadelního léta pod plzeňským nebem vyzývá mladé, začínající či amatérské umělce, kteří mají zájem využít prostor k vlastní prezentaci v odpoledních hodinách ve vedlejším programu Divadelního léta, aby se přihlásili do 31. března 2013.

Kontaktní osobou je Kateřina Halámková, email: halamkova.k@seznam.cz. Program připravuje produkční tým ve spolupráci se společností Plzeň 2015 a chce jím oslovit rodiny s dětmi a mladé lidi. Forma i způsob prezentace jsou zcela otevřené. „Může se jednat o hudební, taneční, pohybové nebo divadelní vystoupení, v ideálním případě doplněné o umělecký workshop. Délka vystoupení se předpokládá v intervalu jedné až dvou hodin,“ upřesňuje Marcela Mašínová z produkčního týmu. Vedlejší program se uskuteční ve dnech 2. – 17. července v době od 15 do 17 hodin na náměstí Republiky.

Zveřejněno: 15. 3. 2013, Pecuch Martin