Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Dvě havárie způsobily přerušení dodávky vody…

Dvě havárie způsobily přerušení dodávky vody na Skvrňanech

Ke dvěma haváriím na přivaděči ve Vejprnické ulici, konkrétně před areálem internátů a u viaduktu, došlo dnes v brzkých ranních hodinách. Ulice Vejprnická a Slovanské údolí se tak na určitou dobu ocitly bez vody. Ve Slovanském údolí se podařilo dodávku obnovit kolem půl deváté ráno, přerušení tak trvá jen v supermarketu Lidl a na atletickém stadionu, kde je náhradní zásobování zajištěno cisternou.

S ohledem na nezbytné opravy havárií se počítá s obnovením standardní dodávky vody v pozdních odpoledních hodinách, zhruba kolem 18. hodiny.

Vodárna Plzeň upozorňuje, že v dané lokalitě a jejím okolí může dojít k dočasnému zakalení vody. Za způsobené komplikace se odběratelům omlouvá.

Zveřejněno: 25. 9. 2013, Kubalová Zdeňka