Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Hokejová extraliga startuje v Plzni ve…

Hokejová extraliga startuje v Plzni ve čtvrtek 12. září

Škoda Plzeň - oslava titulu

Zdroj foto: www.hcskoda.cz

Duelem s Vítkovicemi odstartuje ve čtvrtek 12. září tým HC Škoda Plzeň letošní sezonu extraligy. Že chtějí být plzeňští indiáni neméně dobří jako v loňském roce je přání generálního manažera Martina Straky i všech hráčů. „O obhajobě titulu je těžké mluvit. Máme stejné cíle jako loni – postoupit do play-off a tam se o titul poprat. Víme, že to bude nesmírně náročné, ale chceme být úspěšní,“ uvedl Martin Straka.

V to, že Škoda bude opět bojovat o nejvyšší pozice, věří také trenér Milan Razým: „Já si přeju, aby klukům sloužilo zdraví a vyhýbala se jim zranění, což potřebují k tomu, aby mohli podávat stoprocentní výkony. Věřím, že výkony a výsledky budeme dělat radost fanouškům, sponzorům i sami sobě.“

V neděli 15. září odjíždí hokejisté na led Liberce a další pátek je čeká utkání na ledě pražské Sparty.

Zveřejněno: 10. 9. 2013, Pecuch Martin