Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Ivan M. Havel bude přednášet na univerzitě

Ivan M. Havel bude přednášet na univerzitě

Ilustrační obrázek

Kybernetik a šéfredaktor časopisu Vesmír Ivan M. Havel vystoupí s tématem Mezi vědou a nevědou na jubilejním 200. interdisciplinárním semináři, který pořádají Mezioborové aktivity vysokoškolského ústavu Nové technologie – výzkumné centrum Západočeské univerzity v Plzni. Uskuteční se 20. května od 17 hodin v areálu univerzity na Borských polích.

„Při semináři se budeme zabývat spolu s Ivanem Havlem převážně otázkou transdisciplinarity, a to z více pohledů. Pokusíme se osvětlit tento termín a přiblížit ho i z pohledu jedné speciální oblasti poznání, totiž poznání sebe sama, svého ´já´,“ uvedl vedoucí mezioborových aktivit Jan Romportl.

Ivan M. Havel bude také podepisovat svoji nedávno vydanou knihu Zjistřená mysl a kouzelný svět.

Zveřejněno: 14. 5. 2013, Pecuch Martin