Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Kačaba nabízí své služby sedmým rokem
Přečíst článek nahlas

Kačaba nabízí své služby sedmým rokem

Kačaba nabízí své služby sedmým rokemPřed sedmi lety, přesně 5. prosince 2005, se poprvé otevřela veřejnosti kavárna a čajovna Kačaba. Od té doby se podle vedoucího Ladislava Nového hodně změnilo. „Kavárnou úspěšně prošly desítky zdravotně postižených lidí, které absolvovaly program pracovní rehabilitace,“ připomíná Ladislav Nový. Takový program nabízený v Kačabě je v České republice naprostým unikátem. V současné době zaměstnává 25 lidí se zdravotním postižením.

Ve středu 5. prosince se v Kačabě uskuteční „narozeninový“ večer. Vystoupí na něm se speciální akustickou verzí svých skladeb skupina Madfinger a zahrají Annešanté.

„Slavíme sedmé narozeniny a chceme si je užít, protože Kačaba není jenom kavárna, ale něco víc,“ uvádí Ladislav Nový.

Zveřejněno: 3. 12. 2012, Pecuch Martin

Doprava v Plzni

Informace o aktuálních dopravních omezeních v Plzni