Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Krašovská Aktivity centrum láká na sváteční…
Přečíst článek nahlas

Krašovská Aktivity centrum láká na sváteční charitativní bazárek

Krašovská Aktivity centrum Plzeň (Krašovská) uspořádala na sváteční pondělí 28. října 2024 první ročník charitativního bazárku. Jeho cílem je podpořit Fakultní nemocnici Plzeň, ale také nabídnout příjemný den plný zábavy a aktivit pro malé i dospělé návštěvníky. Událost se koná v rámci Plzeňských oslav vzniku republiky, symbolické vstupné činí 28 korun.

Celá akce má charitativní podtext a výtěžek ze vstupného poputuje na dětské oddělení do Fakultní nemocnice Plzeň. „Přáli jsme si vytvořit akci, která propojí pomoc potřebným, s možností prodeje originálních produktů, především handmade kousků. Věříme, že s pomocí návštěvníků dokážeme udělat skvělou věc, která přinese radost nejen nám všem, ale především těm, kterým budou výtěžky určeny,“ uvedla PR manažerka Krašovské Petra Pittrová.

241016_Krasovska_Charita_bazar

Vizuál akce

Bazárek od 10 do 16 hodin nabídne pestrý výběr oblečení pro děti i dospělé, hračky a produkty lokálních tvůrců. Nakoupit bude možné třeba háčkované produkty, originální šperky, keramické kousky nebo tradiční perníky.

Pořadatelé připravili i sportovní program, mezi který patří Mom's and Kids cvičení s Michaelou Chlupsou, kde si mohou rodiče zacvičit společně s dětmi. Program nabídne i oblíbené skákací boty Kangoo jumps s Marynou, Jumping zakončený tabatou pro dospělé s lektorkou Aničkou nebo Jumping pro děti s Alenou.

Na uvedená cvičení je potřeba registrace prostřednictvím e-mailu: recepce@krasovska.cz.

Editace textu: Monika Krausová

Zveřejněno: 16. 10. 2024, Martin Pecuch

Plzeňské oslavy vzniku republiky
28. 10. 2024 - 28. 10. 2024