Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Letiště Líně se dnes stalo cvičištěm pro…

Letiště Líně se dnes stalo cvičištěm pro městské strážníky

Foto: Městská policie Plzeň

Různé taktiky zásahů proti výtržníkům, jejich eliminaci a zadržení nacvičovali strážníci pořádkové jednotky v prostorách letiště Líně. Secvičovali také zákrok v objektu, kde se ukrývaly osoby s agresivním jednáním, při kterém jim asistovali studenti Střední zdravotnické školy, Vyšší odborné zdravotnické společně se studenty Střední odborné školy ochrany osob a majetku a příslušníci Vězeňské služby ČR.

Strážníci pořádkové jednotky Městské policie Plzeň měli možnost zdokonalit si různé odváděcí páky a celkově si nacvičit zásah proti davu sportovních fanoušků a demonstrantů, kteří porušují zákon a morální etiku. Účelem tohoto cvičení bylo zneškodnit agresivní osoby a zároveň se naučit správnou taktiku jednání, aby nedocházelo ke zbytečným zraněním osob  nebo škodě na majetku.

Letiště Líně se dnes stalo cvičištěm pro městské strážníky

Zveřejněno: 21. 6. 2013, Pecuch Martin