Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Mladí hasiči se o víkendu utkali v areálu 33…

Mladí hasiči se o víkendu utkali v areálu 33. základní školy

Mladí hasiči se o víkendu utkali v areálu 33. základní školy

Celkem 22 družstev ve dvou věkových kategoriích soutěžilo o víkendu 25. a 26. května v hasičském sportu v areálu 33. základní školy ve Skvrňanech.  Dvoudenní hasičské klání doplněné řadou doprovodných aktivit včetně plavání v bazénu a přenocování ve stanovém městečku uspořádali pro děti ve věku od 5 do 15 let plzeňští dobrovolní hasiči. Vítězství v kategorii „nejmladší žáci“ vybojovalo družstvo JSDH Božkov, v kategorii „starší žáci“ uspělo družstvo JSDH Litice. Vítězi se podle organizátorů  vzhledem k nepříznivému počasí stali všichni zúčastnění, což ocenil při předávání cen nejlepším i primátor Martin Baxa.

Mladí hasiči se o víkendu utkali v areálu 33. základní školy

Foto: Odbor krizového řízení MMP