Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Možnost diskutovat se zajímavými osobnostmi…

Možnost diskutovat se zajímavými osobnostmi využily desítky lidí

Kulturquell se konal v prostorách bývalého kina Elektra

Vůdce studentského hnutí Siniša Šikman, náměstek estonského ministra kultury Ragnar Siil, člen skupiny Ztohoven Martin Leskovjan, food designerka Francoise Laskar či primátor Martin Baxa a mnoho dalších. I letos Kulturquell nabídl širokou škálu osobností z různých oborů.  Možnost s nimi diskutovat mezi čtyřma očima využily v sobotu odpoledne desítky zájemců. Pro akci organizátoři využili horní patro bývalého kina Elektra. Účastníci zde navíc mohli ochutnat speciality vietnamské kuchyně.

„Myslím, že pro každého je důležité mít rozhled i mimo svůj vlastní obor. Kulturquell je jednou z příležitostí, jak zajímavé informace získat příjemnější, osobní formou, než třeba nabízí internet,“ vysvětluje svoji účast strojní inženýr Jirka, který si pro svůj půlhodinový rozhovor vybral ekonoma Milana Zeleného.

Kulturquellu se zúčastnil také pirmátor Martin Baxa.

Zveřejněno: 22. 4. 2013, Mařanová Helena