Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Návštěvníci z celého světa jsou spokojeni s…

Návštěvníci z celého světa jsou spokojeni s prohlídkovou trasou Prazdroje

Ilustrační foto

Prohlídková trasa Plzeňského Prazdroje patří mezi deset procent celosvětově nejlépe hodnocených turistických destinací. Na stránkách nezávislého celosvětového turistického portálu TripAdvisor.com získala prestižní ocenění Certificate of Excellence. Jedná se o největší světový portál, který cestovatelům umožňuje sdílet nezaujatě jejich zážitky a doporučení na konkrétní místa.

Prestižní ocenění Certificate of Excellence, udílené letos potřetí, získala prohlídková trasa Pilsner Urquell díky velmi pozitivnímu hodnocení návštěvníků – v celkovém průměru vyšším než 4 na pětibodové škále.

TripAdvisor.com je největším celosvětovým cestovatelským portálem, založeným v USA v roce 2000. Portál umožňuje svým uživatelům sdílet nezávislá doporučení na navštívené turistické destinace, ale i restaurace, hotely nebo sportovní aktivity. Měsíčně navštíví stránky více než 200 milionů cestovatelů.

Zveřejněno: 2. 7. 2013, Pecuch Martin