Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Nezbytná údržba uzavře vnitřní bazén na…

Nezbytná údržba uzavře vnitřní bazén na Slovanech

V rámci odstávky se musí porvést údržba nejen dna bazénu, ale i souvisejících zařízení

Na dvanáct dnů se v pondělí 22. července 2013 uzavře vnitřní bazén na Slovanech. Přístupné nebudou ani atrakce a šatny uvnitř. Důvodem je nutná údržba nejen dna bazénu, ale i další opravy, například topných spirál, dveří nebo vířivek. „Omlouváme se všem za komplikace, ale jinak to zařídit bohužel nejde. Venkovní bazén bude návštěvníkům plně k dispozici,“ uvádí ředitel Tomáš Kotora a zároveň upozorňuje na možnost využít během odstávky kapacitu bazénu na Lochotíně včetně dětského, který je v plném provozu.

Náklady na opravy jsou odhadnuty na zhruba 1,1 milionu korun. Svým návštěvníkům bude slovanský vnitřní bazén společně s atrakcemi opět zpřístupněn od soboty 3. srpna.

Zveřejněno: 19. 7. 2013, Kubalová Zdeňka