Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Nová lávka usnadní přístup k zoologické…

Nová lávka usnadní přístup k zoologické zahradě

Ocelová konstrukce propojí podchod u tramvajových zastávek na Karlovarské ulici a naváže na cestu k zoo

V pondělí 22. července ráno zahájí stavbaři osazení nové lávky přes kamenné koryto v Lochotínském parku v blízkosti pavilonku. Ocelová konstrukce s téměř dvacetimetrovým rozpětím propojí podchod u tramvajových zastávek na Karlovarské ulici a naváže na přímou pěší trasu k zoologické zahradě.

Stavba byla zahájena na podzim loňského roku výrobou lávky, v červnu pro ni byly vybudovány základy. Kompletní dokončení stavby je plánováno na konec září letošního roku.  Celkové finanční náklady jsou ve výši 3,3 milionu korun.

V červnu byly vybudovány základy pro novou lávku v Lochotínském parku

Zveřejněno: 18. 7. 2013, Kubalová Zdeňka