Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Oliver Scheytt diskutoval o projektu EHMK s…

Oliver Scheytt diskutoval o projektu EHMK s plzeňskými novináři

Oliver Scheytt diskutoval o projektu EHMK s plzeňskými novináři

Se svými názory a postřehy na plzeňský projekt Evropské hlavní město kultury 2015 se podělil s místními novináři na neformálním setkání v Il Mio Caffé profesor Oliver Scheytt, jeden ze zpracovatelů hodnotící zprávy projektu, která byla zveřejněna před necelými třemi nedělemi. Přestože celkově zpráva vyznívá kriticky, Oliver Sheytt, který byl mimo jiné také generálním ředitelem společnosti Ruhr Evropské hlavní město kultury 2010, konstatoval, že projekt má „dobře nakročeno“, a pokud se bude držet doporučení ve zprávě uvedených, měl by být v roce 2015 úspěšný.

Oliver Scheytt diskutoval o projektu EHMK s plzeňskými novináři

Společnost Plzeň 2015 již vypsala výběrové řízení na nového ředitele, mezi jehož hlavní úkoly bude mimo jiné patřit rozpracování programové linie pro potřeby projektu, rozvoj koordinace programu a klíčových projektů nebo vytvoření komunikační strategie, včetně koncepce pro cestovní ruch.

Zveřejněno: 4. 4. 2013, Pecuch Martin