Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pětičlenné týmy se mohou hlásit do soutěže…

Pětičlenné týmy se mohou hlásit do soutěže Osvoboď Plzeň!

Také loni studenti osvobozovali Plzeň.

I letos bude třeba osvobodit Plzeň! Tak vyzývají organizátoři odvážné týmy složené z žáků 8. a 9. tříd základních a prvních a druhých ročníků středních škol k účasti v soutěži „Osvoboď Plzeň“. Od 1. dubna se mohou registrovat pětičlenná družstva a projít prvním kolem soutěže, které spočívá ve vyplnění třiceti otázek vědomostního historického testu.  Na deset nejlepších z nich čeká 4. května den plný bojů a soutěží. Test musí soutěžící vyplnit nejpozději do 23. dubna. Družstva postupující do 2. kola budou 26. dubna zveřejněna na webových stránkách hry www.osvobodplzen.cz. Tady také najdou zájemci všechny další potřebné informace.

Zveřejněno: 2. 4. 2013, Mařanová Helena