Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pilsner Fest nabídne české a zahraniční…

Pilsner Fest nabídne české a zahraniční hvězdy i vítěze Prazdroje talentů

Ilustrační obrázek - Kryštof

Letošní Pilsner Fest nabídne klasické taháky festivalových pódií, jako jsou Kryštof, Sunshine, Sto zvířat nebo Mandrage, ale také netradiční propojení kapel s novou moderátorskou dvojicí Nasty a En.dru. Příjemným překvapením bude pro mnohé i kapela FIRKIN. Představí se také vítězové posledních dvou ročníků Prazdroje talentů.

Pilsner Fest je letos nově koncipován jako jednodenní narozeninová oslava uvaření první várky zlatého ležáku Pilsner Urquell, přesto si svou hudební podstatu zachovává a bude tradičně garancí dobré hudební produkce. Místo tradičního posledního prázdninového víkendu se uskuteční 5. října. Nová koncepce oslavy se promítne hlavně do doprovodného programu, kvalita a pestrost hudební nabídky zůstane. Mezi zajímavá zpestření bude patřit netradiční propojení kapel. Účastníci se tak mohou těšit na duel Ondřeje Brzobohatého s En.druem nebo Čechomor se Symfonickým orchestrem.

Zveřejněno: 3. 7. 2013, Pecuch Martin