Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeň se prezentuje na veletrhu cestovního…

Plzeň se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

První z veletrhů cestovního ruchu, na kterém Plzeň představuje novou řadu propagačních tiskovin, je pražský Holiday World. Koná se od čtvrtka 7. do neděle 10. února v Průmyslovém paláci holešovického výstaviště. Město se zde prezentuje v rámci společné expozice s Plzeňským krajem nejen jako metropole piva a budoucí evropské hlavní město kultury, ale například i jako město, které má co nabídnout dětským návštěvníkům.

Vizuální styl všech tiskových materiálů určených především pro propagaci města v cestovním ruchu vychází z nového loga, které upozorňuje na skutečnost, že Plzeň bude v roce 2015 evropským hlavním městem kultury. Novinkou propagační kolekce je kapesní Průvodce městem, který doposud v Plzni chyběl. Návštěvník v něm najde jak všeobecná data o Plzni a stručnou historii, tak i potřebné údaje o ubytování, gastronomii nebo praktické turistické informace.

„Získání titulu Evropské hlavní město kultury 2015 je výzvou pro naše město také v oblasti cestovním ruchu. Je příležitostí jak využít potenciál Plzně k její proměně v moderní turistickou destinaci,“ uvedla náměstkyně primátora pro kulturu a cestovní ruch Eva Herinková při návštěvě veletrhu.

Plzeň se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

Zveřejněno: 8. 2. 2013, Pecuch Martin