Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Plzeňský Prazdroj vyhlásil třetí ročník…

Plzeňský Prazdroj vyhlásil třetí ročník soutěže Prazdroj talentů

Akce Léto v Prazdroji každoročně láká na nádvoří pivovaru  nejen hudební fanoušky.

Ilustrační foto

Soutěž umožní nadějným hudebním skupinám vystoupit vedle profesionálů v říjnu na pódiu hudebního festivalu Pilsner Fest. Zájemci mohou zasílat přihlášku s vlastní nahrávkou až do 6. června. O čtrnácti nejlepších kapelách rozhodne odborná porota v čele s Pavlem Andělem, dramaturgem hudebního programu Pilsner Festu. Ty postoupí do další kola soutěže a utkají se v sedmi duelech jako „předskokani“ v rámci koncertů akce Léto v Prazdroji na nádvoří pivovaru.

O absolutním vítězi rozhodne nejvyšší počet hlasů, které svému favoritovi fanoušci pošlou od 2. do 16. září na web festivalu. Vítězná skupina získá finanční odměnu 20 tisíc korun, pivo na rok zdarma a především angažmá v hlavním hudebním programu Pilsner Festu, kde vystoupí 5. října na dolním pódiu podobně jako například skupina Čechomor.

Zveřejněno: 15. 5. 2013, Mařanová Helena