Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Podzimní program Měšťanské besedy nabízí…

Podzimní program Měšťanské besedy nabízí koncerty, divadelní představení, talk-show i film

Foto zdroj: Divadlo A. Dvořáka Příbram

Řadu hvězdných koncertů a představení předních českých divadel chystá společnost Dominik centrum v podzimní sezóně do Měšťanské besedy. Návštěvníci se mohou těšit například na Richarda Müllera, Andreu Kalivodovou, Dana Bártu, Jiřího Bartošku neb Simonu Stašovou. Od září bude opět denně promítat Kino Beseda a připraveny jsou pravidelné akce pro děti i pro seniory.

Vstupenky na akce v Měšťanské besedě si bude možné zakoupit nově prostřednictvím webových stránek www.mestanska-beseda.cz. „Dosud si návštěvníci mohli vstupenky pouze rezervovat, nyní jim systém umožní ihned je zaplatit a vytisknout,“ říká Ivan Jáchim, ředitel Dominik centra. I nadále si lze vstupenky na webu jen rezervovat a zakoupit je na prodejních místech v Informačním centru města Plzně na náměstí Republiky 41 a v Měšťanské besedě, rovněž jsou v prodeji prostřednictvím Plzeňské vstupenky – www.plzenskavstupenka.cz.

V uplynulé sezóně 2012/13 se v Besedě uskutečnilo na 1 800 akcí, z nichž přibližně 800 bylo z oblasti kultury. Navštívilo ji přes 114 000 lidí.

Zveřejněno: 2. 9. 2013, Pecuch Martin