Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Policisté fotbalovým turnajem vzpomínali na…

Policisté fotbalovým turnajem vzpomínali na svého tragicky zesnulého kolegu

Každý rok si plzeňští policisté připomínají tragickou událost z 13. června 1998, při které v rámci výkonu své služby zemřel jejich kolega poručík Jiří Hrubý. Fotbalový turnaj se letos konal 6. června v Hradišti a zúčastnilo se jej 17 týmů složených převážně z policistů, ale také strážníků městské policie, členů vězeňské služby a jednoho týmu plzeňského krajského úřadu. Pohár nakonec skončil v rukou družstva vězeňské služby.

Turnaje se zúčastnili také rodiče zavražděného policisty, manželé Hrubých.

Záštitu nad sportovní akcí převzala radní pro sport, školství a životní prostředí Irena Rottová.

Zleva rodiče zavražděného policisty, manželé Hrubých, npor. Ing. Bc. Martin Černý - Městské ředitelství Plzeň, vedoucí Obvodního odd. Plzeň 2, plk. Mgr. Pavel Krákora - ředitel Městského ředitelství PČR

Popis foto: zleva rodiče zavražděného policisty, manželé Hrubých, npor. Ing. Bc. Martin Černý - Městské ředitelství Plzeň, vedoucí Obvodního odd. Plzeň 2, plk. Mgr. Pavel Krákora - ředitel Městského ředitelství PČR

Zveřejněno: 6. 6. 2013, Pecuch Martin