Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pořízení Plzeňské karty by zákazníci neměli…

Pořízení Plzeňské karty by zákazníci neměli nechávat až na září

Plzeňská karta - zdroj www.plzenskakarta.czVzhledem k dlouhodobému omezení pro pěší v prostoru na Denisově nábřeží, kde se nachází zákaznické centrum Plzeňských městských dopravních podniků, by jeho návštěvníci neměli odkládat podávání žádosti o Plzeňskou kartu na září, kdy je pravidelně zvýšený nápor zákazníků. Dopravní podniky zároveň doporučují, aby ostatní klienti využili samoobslužného odbavení na bankomatech České spořitelny nebo prostřednictvím e-shopu Plzeňské karty (s následnou validací na bankomatech České spořitelny).

Služby, jako je prodej předplatného, dobíjení hotovosti, příjem žádostí na Plzeňskou kartu nebo Plzeňskou kartu ISIC, blokaci nebo prodej Plzeňské jízdenky nabízí také prodejna v Tylově ulici.

Další informace najdete na www.plzenskakarta.cz

Zveřejněno: 12. 8. 2013, Pecuch Martin