Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Před začínající sezonou se hokejisté sešli…

Před začínající sezonou se hokejisté sešli se zástupci partnerů klubu

Foto: V. Samek

Hokejisté HC Škoda Plzeň společně s vedením klubu se v pondělí 9. září setkali v Darové se zástupci partnerů klubu a slavnostně zahájili novou hokejovou sezonu. Před představením kompletní soupisky hráčů a dresů pro nadcházející extraligový ročník se účastníci věnovali sportovním aktivitám a zahráli si oblíbený golfový turnaj. Část večera patřila sestřihu videozáznamů, při kterých si všichni zavzpomínali na jedinečnou atmosféru loňské zlaté sezony a tu letošní slavnostně zahájili ohňostrojem. Z jediného zámořského hráče týmu Ryana Hollwega se pak na závěr večera stal výtečný zpěvák a hráč na kytaru.

Město na akci reprezentovaly náměstkyně primátora Eva Herinková a radní pro sport Irena Rottová, která ve svém proslovu mimo jiné přivítala zpět v Plzni oblíbeného hráče plzeňských fanoušků Radka Dudu a poděkovala hokejistům za nádherné zážitky v uplynulé sezóně a popřála všem pevné zdraví a štěstí i v letošním hokejovém roce.

Před začínající sezonou se hokejisté sešli se zástupci partnerů klubu

Zveřejněno: 10. 9. 2013, Pecuch Martin