Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Rekonstrukce úseků tramvajové trati na…

Rekonstrukce úseků tramvajové trati na Klatovské skončí za pět dnů

Rekonstrukce tramvajových tratí na Klatovské třídě - konečná tram. č. 4 na Borech

Ještě pět dnů musí počítat cestující městskou veřejnou dopravou s omezením cestování kvůli rekonstrukci tramvajových tratí na Klatovské třídě. „Pracuje se podle stanoveného harmonogramu. Avizovaný termín ukončení oprav na Klatovské, kterým byl 17. srpen, dodržíme,“ konstatuje Jan Hakl ze Správy veřejného statku města Plzně a dodává, že rekonstrukční práce na trati v Prešovské ulici budou dokončeny o dva dny dříve, než bylo plánováno, tedy 21. srpna. S omezením provozu po těchto termínech ještě musí počítat řidiči individuální automobilové dopravy. Dokončovací práce v určitých místech na Klatovské svedou dopravu do jednoho pruhu.

Od dnešního dne je také obnoven plný provoz v sadech Pětatřicátníků, kde se v minulých dnech měnila výhybka. V úterý 20. srpna skončí úplná uzavírka Lobezské ulice.

Zveřejněno: 13. 8. 2013, Pecuch Martin