Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Rychtářka bude při utkáních Ligy mistrů…

Rychtářka bude při utkáních Ligy mistrů uzavřena pro potřeby UEFA

Parkovací dům Rychtářka

Při utkáních podzimní části Ligy mistrů bude pro řidiče, kteří nemají předplatné rezervovaného stání, uzavřen parkovací dům Rychtářka. Ve dnech, kdy domácí FC Viktoria bude hostit některého ze soupeřů, bude Rychtářku využívat jen UEFA. Správcům zaplatí parkovné jako při plném obsazení objektu. „Domácí fotbalový klub má povinnost zajistit v okolí svého stadionu až 600 parkovacích míst pro potřeby UEFA a Ligy mistrů. Z větší části tuto kapacitu pokryje právě městský parkovací dům Rychtářka,“ uvádí Pavel Netolický ze společnosti Parking Plzeň. Dopravní opatření bude poprvé platit celé úterý 17. září. Zároveň také nebude možné parkovat v Truhlářské a Pallově ulici u automatu zóny B před Domem dětí a mládeže.

Dalšími termíny, kdy Rychtářka nebude nabízet své služby veřejnosti, jsou 5. listopadu při utkání Viktorky s Bayernem Mnichov a 10. prosince s týmem CSKA Moskva.

Zveřejněno: 13. 9. 2013, Pecuch Martin