Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Škodaland hlásí zahájení hlavní sezóny

Škodaland hlásí zahájení hlavní sezóny

Škodaland

Od 1. dubna začne v multifunkčním areálu Škodaland u přehradní nádrže České údolí hlavní sezóna. Možnost využívat jednotlivá sportoviště se návštěvníkům rozšíří. Otevřeno bude až do konce září od 8 do 22 hodin. Od loňského roku si zájemci mohou prostřednictvím rezervačního systému zajistit žádané sportoviště. Umožní jim to online aplikace na oficiálních stránkách Škodalandu www.skodaland.eu.

Nově je v areálu zabudován kamerový systém, který má především napomoci zvýšení bezpečnosti a je také určitou pojistkou proti vandalismu.

Novinkou pro návštěvníky bude oplocení jezírka. Správci věří, že společně s výběrem symbolického vstupného do tohoto prostoru omezí neukázněnost některých návštěvníků, kteří v loňské letní sezóně odrazovali od pobytu u jezírka především rodiny s dětmi.

Na území o rozloze 5 ha se nachází in-line dráha s parametry pro oficiální mezinárodní soutěže, profesionální minigolfové hřiště nebo skate park s největším počtem překážek v Plzni a parametry odpovídající evropským standardům. Výjimečné je koupací jezírko, které mohou díky speciální úpravě využívat i maminky s dětmi nebo alergici. V areálu vzniklo také centrum pro seniory s řadou posilovacích strojů, dětské hřiště, hřiště na fotbal nebo plážový volejbal.

Zveřejněno: 29. 3. 2013, Pecuch Martin