Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Skvrňanská knihovna opět organizuje knižní…

Skvrňanská knihovna opět organizuje knižní bazar

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie (zdroj: Knihovna města Plzně)

Knihy, které už se nevejdou doma do knihovny nebo jsou naopak na tolik zajímavé, že by byla škoda je tam schovávat, mohou všichni čtenáři nabídnout ostatním zájemcům o literaturu. Knihovna města Plzně jako každoročně připravila knižní bazar. Od 30. září do 31. října tak všichni mohou ve vestibulu skvrňanské pobočky v Macháčkově 28 nejen nechat publikace, které už vlastnit nechtějí, ale zároveň si naopak mohou vybrat něco ke čtení mezi knihami, které přinesl někdo jiný. Bazar ve vestibulu knihovny bude volně přístupný pro všechny návštěvníky každý všední den mimo středu od 9 do 18 hodin, ve středu od 9 do 12 a vždy během trvání akcí M-klubu.

Zveřejněno: 24. 9. 2013, Pecuch Martin