Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Tradiční akce Dny vědy a techniky opět získá…

Tradiční akce Dny vědy a techniky opět získá podporu města

Město Plzeň se i v letošním roce stane spolupořadatelem akce Dny vědy a techniky 2013, který se uskuteční ve dnech 9. - 14. 9. 2013 v Plzni. Patří k tradičním akcím a vhodně doplňuje nabídku turistických, propagačních a poznávacích akcí. Hlavním cílem projektu je zajímavou a populární formou prezentovat veřejnosti současnou vědu a techniku, poznatky z vybraných vědních disciplín a vědecké a technické výsledky vybraných vědeckých laboratoří průmyslových podniků.

Rada města schválila uzavření smlouvy o spolupráci se Západočeskou univerzitou. Finanční částka, kterou se město bude podílet na akci je ve výši 240 tisíc korun.

Zveřejněno: 25. 8. 2013, Pecuch Martin