Úvod O městě Aktuality Aktuality z města V Plzni se uskuteční čokoládový veletrh

V Plzni se uskuteční čokoládový veletrh

Na velkou výstavu obalů čokolád z celého světa nebo na kulinářskou přehlídku se mohou těšit návštěvníci čokoládového veletrhu1. - 3. 3., BCB Plzeň, Anglické nábřeží 1

Na velkou výstavu obalů čokolád z celého světa nebo na kulinářskou přehlídku se mohou těšit návštěvníci čokoládového veletrhu, který se uskuteční v Plzni ve dnech 1. – 3. března 2013. Záštitu nad ním převzal náměstek primátora Petr Rund.

Kulinářské umění předvedou profesionální odborníci a milovníci čokolád a cukrovinek tak budou mít možnost zhlédnout přípravu rozličných dezertů, ale také méně obvyklých jídel jako je kuře na čokoládě nebo vepřové maso s přelivem z bílé čokolády.

Výstavu obalů čokolád doplní historické předměty, filmové dokumenty a fotografie vztahující se k výrobě čokolády.

Zveřejněno: 26. 2. 2013, Pecuch Martin