Úvod O městě Aktuality Aktuality z města V Regensburgu se bude diskutovat o fungování…

V Regensburgu se bude diskutovat o fungování partnerství s Plzní

Bavorská metropole Regensburg

Zdroj foto: www.regensburg.de

O tom, jak funguje partnerství mezi Plzní a Řeznem, se bude debatovat v neděli 23. června 2013 od 11 hodin na tradičních řezenských slavnostech. Konají se počtyřiačtyřicáté a příležitost seznámit návštěvníky slavností s aktivitami mezi oběma městy v průběhu dvaceti let využily dvě společnosti, a to Centrum Bavaria Bohemia v Schönsee a Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže. K diskusi přizvaly primátora Hanse Schaidingera, město Plzeň bude zastupovat Petr Šimon, manažer mezinárodních projektů společnosti Plzeň 2015. Ta také bude při slavnostech prezentovat plzeňský projekt Evropské hlavní město kultury 2015 ve speciálním stánku. Mimo jiné představí set devíti pohlednic, který vznikl v rámci plzeňské akce Photo Jam letos na jaře.

Zveřejněno: 20. 6. 2013, Mařanová Helena