Úvod O městě Aktuality Aktuality z města V sobotu se na Valše děti mohou projít po…

V sobotu se na Valše děti mohou projít po pohádkové stezce

V sobotu 6. dubna ožije Pohádková stezka na Valše dětmi i dospělými. Občanské sdružení Valcha pro ně od 15 hodin v areálu Sokola připravilo zajímavý program s pohádkou, hádankami a jarním táborákem. „Pohádkovou stezku si mohou rodiny projít podle svých časových možností a nálady. Společným programem je pak představení Drahokam od divadelní společnosti Tadeáš Guláš,“ uvádí Hana Jílková ze sdružení. Součástí akce bude setkání v prostorách restaurace Na Zelené, kde mohou občané navrhovat podněty ke zlepšení života na Valše a v okolí.

Start stezky je u viaduktu v ulici K Zelené louce. K vodníkovi v areálu Sokol Valcha se volným krokem účastníci dostanou po zhruba čtyřiceti minutách.

Zveřejněno: 5. 4. 2013, Pecuch Martin