Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Vernisáž výstavy 28. základní školy zahájila…

Vernisáž výstavy 28. základní školy zahájila bubenická show

Netradiční bubenická show zahájila vernisáž výstavy Fantazie a skutečnost, kterou uspořádala v pondělí odpoledne v mázhauzu plzeňské radnice 28. základní škola v Plzni na Doubravce u příležitosti svého 40. výročí otevření. Od dnešního dne představuje výtvarné, keramické a fotografické práce žáků. Expozice vznikla ve spolupráci s partnerskou školou Clermont-Ferrand-Schule z Regensburgu.

Slavnostního zahájení se za město zúčastnil primátor Martin Baxa, který školu osobně na podzim navštívil. „Setkal jsem se jak s pedagogy, tak během zajímavé diskuze i s žáky školního parlamentu. Škola na mě udělala opravdu dobrý dojem. Jsem rád, že i spolupráci s partnerskou školou v Regensburgu se daří,“ uvedl primátor Baxa a popřál škole další úspěšná desetiletí.

Vernisáž výstavy 28. základní školy

Výstavu si mohou zájemci prohlédnout až do konce května.

Zveřejněno: 13. 5. 2013, Pecuch Martin