Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Veselé lavičky budou od dubna zpříjemňovat…

Veselé lavičky budou od dubna zpříjemňovat posezení ve Smetanových sadech

Desítky výtvarných návrhů předložili studenti Ústavu umění a designu k výběru sponzorům, jejichž finanční příspěvky pomohou handicapovaným mladým lidem ze sdružení Help Me. Akce Plzeňské lavičky se koná letos poosmé a zajišťuje jej Rotary Club Plzeň Beseda právě ve spolupráci s Ústavem umění a designu. Za dobu své existence projekt pomohl více než milionem korun sdružení Help Me ke zkvalitnění asistenčních služeb pro handicapované klienty a k financování jejich volnočasových aktivit. Dvanáct laviček s veselými motivy tak opět bude až do října zpříjemňovat posezení a odpočinek v centru města ve Smetanových sadech.

Zveřejněno: 25. 3. 2013, Pecuch Martin