Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Veterán Earl Ingram navštívil děti z 22.…

Veterán Earl Ingram navštívil děti z 22. mateřské školy

Veterán Earl Ingram navštívil plzeňskou 22. základní školu.

Zdroj foto: qap.cz

Programem Slavností svobody návštěva amerického veterána Earla Ingrama v Plzni nikdy nekončí. Každoročně se od roku 1995 setkává s malými dětmi, žáky 22. mateřské školy v ulici Zikmunda Wintera. Jinak tomu nebylo ani letos. V pondělí odpoledne měly děti  pro Earla Ingrama připravený speciální program, předškoláci dokonce zazpívali v anglickém jazyce. Veterán jim na oplátku dovezl ze Spojených států  dárky. Ani on však neodešel s prázdnou, kromě milého zážitku si odnesl například hrníček s fotografií z loňské návštěvy.

„Každoročně se na tuto speciální událost těším a jsem rád, že vás mohu opět vidět. Doufám, že se setkáme i příští rok," řekl Earl Ingram.

Zveřejněno: 13. 5. 2013, Mařanová Helena