Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Zástupci obvodů se seznámili s bezpečnostní…

Zástupci obvodů se seznámili s bezpečnostní situací

Zástupci obvodů se seznámili s bezpečnostní situací

S aktuální bezpečnostní situací na celém území města Plzně a v jednotlivých obvodech, s vyhodnocením projektu Bezpečné město, realizovanými opatřeními a připravovanými preventivními projekty se na dnešním (20. 2. 2013) pracovním semináři seznámili zástupci městských obvodů. Závěr patřil debatě, která se především věnovala tématům měření rychlosti v nočních hodinách, bezdomovectví nebo vandalismu. Setkání zástupců Policie ČR, městské policie, odboru bezpečnosti a prevence kriminality se starosty městských obvodů by se podle radního pro bezpečnost Roberta Houdka měla konat v půlročních intervalech. „Vzájemná informovanost je neocenitelná při tak zásadní činnosti, jakou je zabezpečení bezpečnosti našich občanů,“ prohlásil Houdek.

Zveřejněno: 20. 2. 2013, Pecuch Martin