Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Zoologická zahrada zve na fotografický kurz

Zoologická zahrada zve na fotografický kurz

Zoologická zahrada

Foto: Jaroslav Vogeltanz

Plzeňská zoologická zahrada připravila nejen pro amatérské fotografy zajímavý workshop, při kterém se jeho účastníci seznámí s technikou fotografování zvířat žijících jak v lidské péči, tak ve volné přírodě. Kurz, který se v zoo uskuteční 21. června, povede zkušený fotograf zvířat a autor mnoha tematických publikací Jaroslav Vogeltanz.

„Během workshopu bude zmíněno vše, co je k fotografování nezbytné znát. Od základního nastavení digitální zrcadlovky, volby vhodné clony, práce s teleobjektivy, přes práci se světlem a výběr vhodného úhlu snímání, až po tipy, jak se zbavit mříží a skel před objektivem nebo doporučení, jak snímek co nejvíce zatraktivnit,“ vysvětluje Jaroslav Vogeltanz. Účastníci kurzu navíc budou mít možnost fotografovat i na místech, kam se běžný návštěvník nedostane.

Zveřejněno: 29. 1. 2013, Pecuch Martin